Ulicemi se pohybuje falešný zástupce MPSV. Vysvětluje prý lidem důchodovou reformu

18. 7. 2012 Redakce

Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) upozornilo na svých stránkách 18. července na falešnou podomní kampaň. Údajný zástupce ministerstva nabízí v domácnostech lidí možnost vysvětlení principů důchodové reformy.

Malá osvěta MPSV vzbudila zájem podsvětí

MPSV bylo v uplynulých měsících kritizováno právě za to, že lidem důchodovou reformu téměř nevysvětlilo. Ministerstvo zatím reagovalo spuštěním webu o důchodové reformě, na který jsme už upozorňovali i na naší facebookové stránce. Je pravděpodobné, že stát přijde s další osvětou právě v nadcházejících měsících, kterých už nebude mnoho před ostrým startem fondů 2. pilíře.

Falešného učitele reformy nahlaste!

Vždy existovali zloději či násilníci, kteří se pod různými záminkami dostali do bytu seniorů, kde pak napáchali materiální a jiné škody. Není se tedy co divit, že i důchodová reforma inspirovala k výše zmíněným pokusům.

MPSV tedy upozorňuje občany, že resort neorganizuje žádnou „podomní“ kampaň na vysvětlování důchodové (či jiné) reformy.

Pokud se někdo s takovým jednáním setká, prosí, aby kontaktoval MPSV, např. na adrese posta@mpsv.cz. V případě krádeže by měl poškozený neprodleně kontaktovat policii.

Hodnocení článku1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězdNehodnoceno
Loading...

Líbí se Vám článek? Podpořte nás na Facebooku, nasdílejte článek svým přátelům.

Doporučte článek
Komentáře